O firmie:

Zakład Mięsny “HEMAX” obejmuje szeroki zakres działalności, począwszy od: transportu, skupu i uboju żywca, przez rozbiór, produkcję, po dostarczenie produktu końcowego do odbiorców. Produkty dostarczamy własnymi specjalistycznymi samochodami, na terenach przyległych do naszych sklepów firmowych.

Żywiec do produkcji pozyskiwany jest od miejscowych rolników i sprawdzonych hodowców z Polski. Wykorzystują oni naturalny pokarm dla inwentarza żywego, dzięki temu nasze produkty, wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem, aromatem oraz jakością. W celu spełnienia wysokich norm jakościowych naszych produktów, zaopatrzyliśmy się w światowej klasy sprzęt renomowanych producentów, takich jak: Nowicki, Handtman, Efa.

Naszym mottem przewodnim jest “Tradycja Polskiego Smaku”, co realizujemy przez tradycyjne receptury i naturalne przyprawy, dzięki którym jesteśmy w stanie zadowolić klientów.

Osiągnięcia:

Zakład dnia 09.08.2004r. został objęty nadzorem HACCP.
Zakład dnia 28.09.2004r. nabył uprawnienia do handlu na terenie Unii Europejskiej.
Zobacz więcej


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakład Mięsny "HEMAX"
tel. (32) 287 61 10

strona główna | o firmie | aktualności | oferta | sklepy firmowe | kontakt                                                                         Projekt i wykonanie wymyslimy.pl © 2008